نمونه کابین عقب آریسان

چرا از کابین عقب برای آریسان استفاده میکنیم؟

  • حافظت از بار از دست سارقین
  • مسافرت با وسایل زیاد
  • پخش بار
  • زیبایی خودرو

اتاق عقب وانت آریسان؛ کاربردی، باکیفیت و جذاب

صاحبان این خودرو می توانند با اضافه کردن اتاق عقب به آن، ظرفیت های بیشتری را برای استفاده و بهره گیری از آن فراهم آورند. اتاق عقب وانت آریسان کاربردهای متنوعی از جمله کاربردی کردن خودرو به عنوان خودروی حمل محصولات پستی تیپاکس، پخش بار و مواد غذایی برای انواع مغازه ها و سوپرمارکت های مختلف نظیر سوپرمارکت ها، لباس فروشی ها، فروشگاه های لوازم التحریر و … دارد. جنس بدنه اتاق عقب وانت آریسان بسته به کاربرد آن می تواند متفاوت باشد. از اتاق عقب های فلزی، برزنتی و چوبی گرفته تا اتاق عقب های فایبرگلاس که امروزه بسیار مرسوم و متداول شده اند قابل تولید می باشند. قابل ذکر است که اتاق عقب های فایبرگلاس از وزن کمتر و قابلیت شکل گیری به حالت آیرودینامیک برخوردار بوده و از نظر اقتصادی مقرون به صرفه تر می باشند.

اتاق عقب وانت آریسان؛ مقاومت در برابر رطوبت، پوسیدگی و نور آفتاب

اتاق عقب وانت آریسان در طرح های مختلفی بنا به درخواست کارفرما اجرا می شود. از انواع این طرح ها می توان به اتاق عقب تک شیشه، اتاق عقب 3 بر شیشه، اتاق عقب وانت آریسان با سقف دوبل برای زاپاس و کابین عقب سقف بلند آمبولانسی اشاره کرد. کابین عقب وانت آریسان به صورت آیرودینامیک طراحی می شود تا خودرو هنگام بارگیری و حمل بار از تعادل کافی برخوردار باشد و همچنین سهولت حرکت خودرو موجب کاهش مصرف سوخت آن شود. اتاق عقب وانت آریسان معمولاً به صورت ضد آب و ضد پوسیدگی طراحی و ساخته می شود و تلاش تیم سازنده بر این است که بدنه کابین عقب در مقابل نور و حرارت آفتاب نیز مقاوم بوده و دچار خرابی نشود.

کیفیت مواد اولیه در ساخت کابین عقب وانت آریسان

در اجرای شیشه های کابین عقب خودرو از شیشه های نشکن سکوریت بهره گیری می شود و برای کفی یا لاینر آن نیز از موکت جهت جلوه زیباتر درون کابین استفاده می شود. تمامی مواردی که ذکر شد به همراه جزئیات دیگر می توانند در قیمت اتاق عقب آریسان نقش داشته باشند که تمامی آنها قبل از شروع کار به اطلاع کارفرمایان خواهد رسید تا با خاطری آسوده اقدام به سفارش ساخت کابین عقب وانت آریسان نمایند.