اتاق عقب نیسان پیکاپ

نمونه کابین عقب نیسان پیکاپ

اتاق عقب نیسان پیکاپ؛ جذابیت و کارایی چند برابری

نیسان پیکاپ، یک خودروی شاسی با ظرفیت بالای حمل بار می باشد و اضافه نمودن اتاق عقب نیسان پیکاپ می تواند بر قابلیت های این پیکاپ شاسی، به شکل چشمگیری بیفزاید. هنگامی که کابینی از جنس سبک و مستحکم فایبرگلاس ساخته شود و با امکاناتی نظیر شیشه های نشکن سکوریت ثابت یا بازشو، لاینر زیبا و متناسب با کف خودرو، موکت مرغوب پوشش دهنده کف کابین، بدنه کابین رنگ آمیزی شده به صورت کاملاً صاف و صیقلی و هماهنگ با رنگ خودرو، دستگیره ها، قفل ها و یراق آلات باکیفیت و زیبا و … بر روی اتاق بار نیسان پیکاپ نصب شود، متوجه جذابیت ها و افزایش قابلیت های این خودرو خواهید شد.

کاربردهای کابین عقب نیسان پیکاپ

از اتاق عقب نیسان پیکاپ می توانید به عنوان فضای حمل وسایل و ارائه خدمات در خودروهای امدادی استفاده نمود. همچنین بهره گیری از خودرو به عنوان وسیله پخش مواد غذایی یا انواع کالا به صورت خرده و عمده وجود دارد. بسیاری از اداره جات با خرید این خودرو آن را مجهز به اتاق عقب نیسان پیکاپ می کنند و از آن به عنوان خودروی مخصوص انجام ماموریت های کوچک و بزرگ اداری استفاده می نمایند.

قیمت اتاق عقب نیسان پیکاپ بر اساس قیمت پارامترهایی همچون جنس بدنه اتاق که در این زمینه اخیراً از فایبرگلاس استفاده می شود، جنس و نوع موکت پوشش دهنده کف کانوپی، نوع و تعداد شیشه های به کار رفته در دیواره های کانوپی، درجه کیفیت یراق آلات به کارگیری شده و خدمات ساخت و نصب کابین و … تعیین می شود.

چرا از کابین عقب برای نیسان پیکاپ استفاده میکنیم؟

  • حافظت از بار از دست سارقین
  • مسافرت با وسایل زیاد
  • پخش بار
  • زیبایی خودرو